Wyzwanie 1/150

Witam serdecznie wszystkich!
Żyjemy w czasach, które niosą ze sobą dużo niepewności jutra. Wszyscy potrzebujemy duchowego wsparcia i wszyscy możemy je ofiarować innym. „DAJĄC ZNACZNIE WIĘCEJ OTRZYMUJEMY”!

Zapraszam Was do akcji (wyzwania): „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Polega ono na tym, Ty modlisz się jednym (wybranym) psalmem w intencji wszystkich, UCZESTNICZĄCYCH W MODLITWIE, a w zamian za to, OTRZYMUJESZ dar modlitwy wszystkich w SWOJEJ intencji. 

Ofiarując 1 psalm a otrzymujesz w swojej intencji minimum aż 150.
AKCJA JEST NA DZIŚ, ALE MOŻNA JĄ PRZEDŁUŻYĆ – BĘDĘ INFORMOWAŁ O NOWYCH POMYSŁACH!

Czy można lepiej zainwestować?

Zapraszam, 
br. Piotr Kwiatek – dobrego dnia!

UWAGA KONTYNUUJEMY!

Kochani bardzo mile jestem zaskoczony Waszą niesamowitą otwartością i ogromnym zainteresowaniem tzw. „Bonusem Duchowym”.JEDEN PSALM ZA WSZYSTKICH I WSZYSTKIE PSALMY ZA JEDNEGO. TRWA już II EDYCJA tego wyzwania! Kolejne osoby zapisują się, aby budować wspólny potencjał modlitwy z której my wszyscy następnie codziennie korzystamy! Myślę, że akcję warto KONTYNUOWAĆ i przeszczepić na naszą codzienność.

Zapraszać wciąż nowe osoby, aby stworzyć III i V edycję. Czyli rozwijać większy i większy potencjał duchowy z którego my wszyscy przecież korzystamy – każdego dnia. Trwa II edycję psałterza, czyli mamy psalm 21 (171 – wszystkich osób). Cyfry za psalmami, to nasz ludzki i duchowy potencjał – Ilość osób modlących się codziennie w Twojej intencji!

Wow… czujecie np. 200 – 300 osób CODZIENNIE MODLĄCYCH SIĘ ZA CIEBIE I W TWOICH INTENCJACH! – SZOK!

Co proponuję:

1. Codzienną modlitwę wybranym PSALMEM, aż do zmiany (np. po jednym tygodniu, zmiana w niedzielę). Nie trzeba codziennie czytać psalmu wyznaczonego. Można np. wypisać sobie jedno zdanie na kartce i dodać je do codziennej modlitwy.

2. Pamiętamy o INTENCJI za wszystkie osoby tworzące ten projekt – kapitał duchowy w naszych intencjach się modlimy.

3. Proponuję do końca maja (z możliwością) przedłużenia dodać do modlitwy jedno OJCZE NASZ o szybkie ustąpienie epidemii „korona”wirusa, za wszystkie osoby zaangażowane w walkę, oraz za tych wszystkich już dotkniętych tą tragedią, czy fizycznie, psychicznie czy duchowo!

AKCJA TRWA KAŻDEGO DNIA! POSZERZAMY KAPITAŁ DUCHOWY!!! DZIĘKUJĘ JUŻ WSZYSTKIM!