Wyzwanie 1/150

Witam serdecznie wszystkich!
Żyjemy w czasach, które niosą ze sobą dużo niepewności jutra. Wszyscy potrzebujemy duchowego wsparcia i wszyscy możemy je ofiarować innym. „DAJĄC ZNACZNIE WIĘCEJ OTRZYMUJEMY”!

Zapraszam Was do akcji (wyzwania): „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Polega ono na tym, Ty modlisz się jednym (wybranym) psalmem w intencji wszystkich, UCZESTNICZĄCYCH W MODLITWIE, a w zamian za to, OTRZYMUJESZ dar modlitwy wszystkich w SWOJEJ intencji. 

Ofiarując 1 psalm a otrzymujesz w swojej intencji minimum aż 150.
AKCJA JEST NA DZIŚ, ALE MOŻNA JĄ PRZEDŁUŻYĆ – BĘDĘ INFORMOWAŁ O NOWYCH POMYSŁACH!

Czy można lepiej zainwestować?

Zapraszam, 
br. Piotr Kwiatek – dobrego dnia!

UWAGA KONTYNUUJEMY!

Kochani bardzo mile jestem zaskoczony Waszą niesamowitą otwartością i ogromnym zainteresowaniem tzw. „Bonusem Duchowym”.JEDEN PSALM ZA WSZYSTKICH I WSZYSTKIE PSALMY ZA JEDNEGO. TRWA już II EDYCJA tego wyzwania! Kolejne osoby zapisują się, aby budować wspólny potencjał modlitwy z której my wszyscy następnie codziennie korzystamy! Myślę, że akcję warto KONTYNUOWAĆ i przeszczepić na naszą codzienność.

Zapraszać wciąż nowe osoby, aby stworzyć III i V edycję. Czyli rozwijać większy i większy potencjał duchowy z którego my wszyscy przecież korzystamy – każdego dnia. Trwa II edycję psałterza, czyli mamy psalm 21 (171 – wszystkich osób). Cyfry za psalmami, to nasz ludzki i duchowy potencjał – Ilość osób modlących się codziennie w Twojej intencji!

Wow… czujecie np. 200 – 300 osób CODZIENNIE MODLĄCYCH SIĘ ZA CIEBIE I W TWOICH INTENCJACH! – SZOK!

Co proponuję:

1. Codzienną modlitwę wybranym PSALMEM, aż do zmiany (np. po jednym tygodniu, zmiana w niedzielę). Nie trzeba codziennie czytać psalmu wyznaczonego. Można np. wypisać sobie jedno zdanie na kartce i dodać je do codziennej modlitwy.

2. Pamiętamy o INTENCJI za wszystkie osoby tworzące ten projekt – kapitał duchowy w naszych intencjach się modlimy.

3. Proponuję do końca maja (z możliwością) przedłużenia dodać do modlitwy jedno OJCZE NASZ o szybkie ustąpienie epidemii „korona”wirusa, za wszystkie osoby zaangażowane w walkę, oraz za tych wszystkich już dotkniętych tą tragedią, czy fizycznie, psychicznie czy duchowo!

AKCJA TRWA KAŻDEGO DNIA! POSZERZAMY KAPITAŁ DUCHOWY!!! DZIĘKUJĘ JUŻ WSZYSTKIM!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *