Ważna informacja! „USKRZYDLENI”

„Drodzy uskrzydleni!! Wraz z Bratem Piotrem oraz wszystkim moderatorami przychodzimy do Was z kolejną porcją informacji i propozycji.

Otóż od jakiegoś czasu jest w nas pragnienie i potrzeba, aby grupa nabrała nowy charakter formacyjny, wspólnotowy. 

📌 Dlatego postanowiliśmy uruchomić serię comiesięcznych materiałów do pracy własnej, kontemplacji, modlitwy, która ma pomóc w tym rozwoju . Materiały będą specjalnie dla was przygotowywane i przesyłane drogą mailową raz w miesiącu.

📌 W związku tym bardzo prosimy o mailową deklarację, kto z Was nadal chciałby być członkiem grupy Uskrzydleni, formować się w niej w sposób świadomy oraz intencjonalny i w konsekwencji otrzymywać takie materiały do pracy własnej.

Mailowe deklaracje o treści „TAK, chcę być nadal członkiem grupy Uskrzydleni i otrzymywać materiały do duchowej formacji” prosimy kierować na mój adres: kinia.cywoniuk@gmail.com do dnia 29.10.2021. Taka informacja zwrotna jest dla nas bardzo istotna ponieważ brak deklaracji mailowej będzie oznaczał brak chęci dalszego uczestnictwa w grupie Uskrzydleni.Nowy wymiar i charakter grupy Uskrzydleni zaczniemy realizować z początkiem listopada. Pokój i dobro (KINGA – ADMINISTRATOR GRUPY).

✅ INFORMACJE O USKRZYDLONYCH:

https://padlet.com/kwiatek/uskrzydleni

MOŻNA TEŻ SIĘ ZAPISAĆ!