„Grupa 21”

Uwaga przyszedł mi pomysł, aby utworzyć tzw. „GRUPĘ 21”. 

Coraz więcej osób podejmuje się wyzwania „21 dni bez narzekania”, co ogromnie cieszy i inspiruje. Myślę, że wszyscy potrzebujemy wsparcia duchowego i ludzkiego na tej niełatwej drodze wyjścia z pułapki malkontenctwa własnego i cudzego.

Zachęcam do stworzenia w świecie wirtualnym, choć realnego wsparcie dla wszystkich tych, którzy podejmują się tego trudnego wyzwania, którego ostatecznie celem jest lepsze samopoczucie, zdrowsze relacje z innymi i efektywniejsze podejście do realnych problemów. 

Każdy, kto podejmie się wyzwania przeżycia 21 DNI BEZ NARZEKANIA, może się więc zapisać do tej grupy i ją tworzyć. Zapraszam do dzielenia się na forum swoim własnym doświadczeniem nie tylko tym pozytywnym, ale również związanym z porażką, bowiem z nich można również wiele się nauczyć.

Ciekawe ilu osobom uda się zrealizować program 21 DNI do końca? 
Co nowego i dobrego w naszym życiu się pojawi? 
Jak bardzo zmienią się nasze relacje oraz podejście do codziennych problemów? 

To tylko niektóre pytania i odpowiedzi, które mogą się pojawić na forum dyskusyjnym. Myślę, że spotkanie się wokół jednej sprawy ludzi bardzo różnych, może być nie tylko ekscytujące, ale również motywujące do utrzymania się na drodze wolności od chronicznego malkontenctwa.

W „GRUPIE 21″ nie ma żadnych zobowiązań! 

Zapraszam jedynie od czasu do czasu do jednej np. „zdrowaśki” w intencji wszystkich chcących lepiej żyć, cieszyć się bardziej życiem i odkrywać realne piękno codzienności! Korzystając od innych, podziel się również własnym doświadczeniem. Komuś to może być bardzo przydatne!

Narzekanie jak piszę znana piosenkarka Antonia Krzysztoń na okładce mojej książki pt. SZTUKA ŻYCIA BEZ NARZEKANIA „…choć wydaje się mało znaczące, liche jest naszym podstępnym i ukrytym wrogiem. Potrafi uprzykrzyć życie. Podcina skrzydła nawet najbardziej fantastycznym pomysłom”. 

Co myślicie o pomyśle?

https://www.facebook.com/groups/2308947942741787/

MOTTA MOTYWACYJNE

NA KAŻDY DZIEŃ