Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu – spotkanie autorskie i kazania tematyczne

W 29 lutego miałem okazję i radość przedstawić temat szkodliwości narzekania i radzenia sobie z tym nawykiem wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na zaproszenie braci Kapucynów pracujących i posługujących w Kielcach.

„Narzekanie to epidemia naszych czasów. Osłabia nie tylko jakość naszych relacji rodzinnych i zawodowych, ale ewidentnie szkodzi naszemu zdrowiu fizycznemu, psychicznemu oraz duchowemu. Czy można skutecznie bronić się przed tą współczesną chorobą?”.

Na to i inne pytania starał się dziś odpowiedzieć nasz gość oraz przewodnik w tym temacie br. Piotr Kwiatek, doktor psychologii, kapłan i zakonnik Krakowskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, autor książki pt: „Sztuka życia bez narzekania” (www.https://kapucynikielce.pl/sztuka-zycia-bez-narzekania/)

W niedzielę 1 marca wygłosiłem kazania w parafii pw. św. Franciszka w Kielcach. Świetna atmosfera, mega życzliwość oraz wielkie zainteresowanie przesłaniem…🙏 Zapraszam do wysłuchania tej nie tylko pastoralnej refleksji…

Całość nagrania dostępna na stronie:

https://kapucynikielce.pl/przyjdz-i-posluchaj/

Przy okazji wstępny news💥 jeszcze w tym roku w KIELCACH zorganizuję trzy warsztaty tematyczne z psychologii pozytywnej i wiary. Jest tam niesamowita otwartość, za którą szczególnie gospodarzom braciom Kapucynom oraz parafianom jestem ogromnie wdzięczny. Więcej informacji już wkrótce…📍.