3 WARSZTAT Z PSYCHOLOGII POZYTYWNEJ I WIARY: „PRZEBACZENIE A DOBROSTAN – SZTUKA ŻYCIA BEZ NARZEKANIA” – KRAKÓW 23 XI 2019.

DZIĘKUJĘ PIĘKNIE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM za obecność, zaangażowanie, wspaniałą atmosferę. DZIĘKUJĘ również fantastycznej EKIPIE ORGANIZATORÓW: Agnieszce, Marcie, Agnieszce, Malwinie, ks. Kamilowi, Kasi oraz braciom klerykom kapucynom: Pawłowi i Jakubowi oraz br. Łukaszowi”!

„Każde warsztaty były bardzo wartościowe, słuchając poczułam się zrozumiana i otrzymałam do ręki konkretne narzędzia do pracy nad sobą”.

„Zrozumiałam, czym jest przebaczenie, ciągły proces i rozwój. Przebaczenie jest decyzją”.

Warsztaty dały możliwość konkretnego spojrzenia na narzekanie, pomogły pogłębić widzę psychologiczną i połączyć ją z wiarą. Zmotywowały mnie do pracy z myślami i uczuciami”.

„Pomogło mi i rozjaśniło w wielu sytuacjach codziennych i rodzinnych. Warsztaty były bardzo praktyczne – bardzo dziękuję”.

„Brawo, nie byłam na tak profesjonalnie przygotowanych warsztatach, brawo!”.

„Spokój ducha, radość, szczęście, zrozumienie, odkrywanie siebie”.

„To były moje pierwsze warsztaty z Bratem Piotrem. Jestem pełna dobrej energii i pomimo iż nie były to pierwsze ale kolejne, kolejne warsztat w których uczestniczyłam daję im 5 gwiazdek”.

„Uświadomienie sobie ile narzekam w życiu. Dostałam narzędzie do zmiany nawyku. Bardzo ciekawe warsztaty”.

„Możliwość patrzenia na siebie w inny sposób”.

„Dzięki warsztatom bardziej skupiam się na pozytywnych dnia codziennego, „zmuszają” mnie do pracy nad sobą, która ze względu na szybki pęd życia odkładam zawsze na tzw. później”.

„Jak dla mnie warsztat były przygotowane perfekcyjnie zarówno pod kontem merytorycznym jak i organizacyjnym”.

„Dużo nadziei, że można cieszyć się życiem. Zachęciły do podjęcia wysiłku by zmieniać się na lepsze, osoba ojca jest dla mnie żywym przykładem, że warto mieć pasje, marzenia i je realizować i „zarażać” dobrem, radością, pozytywnością”.

„Dzięki za atmosferę i formę warsztatów, właśnie tego na dzień dzisiejszy potrzebowałam”. 

„Treści o przebaczeni pomogły mi jeszcze raz świadomość sobie, że jest to wspaniałe narzędzie do budowania relacji z sobą, drugim, Bogiem. Bardzo dobre treści o przebaczeniu i konkretna nauka i ćwiczenia z pracy nad tym aby „nie narzekać”.

„zmieniły moje podejście do tematu narzekania”.

„Dziękuję za inspirację na każdym z trzech warsztatów, za uświadomienie, ciepło i pozytywność. Dziękuję również obsłudze za pyszną kawę i smakołyki oraz uśmiech i zaangażowanie”.

„Dzięki za konkretne narzędzia przeciw narzekaniu, super atmosfera, tematy ważne – WIĘCEJ!”

„Dawka humoru, dobrej energii, Bracie Piotrze wspaniałe warsztaty”!

„Pomogło połączyć wiedzę psychologiczną z wiarą”.

„Uświadomiłam sobie jak ważne jest przebaczenie, a jednak narzekam… nie strzegę swoich myśli i nie jestem sama w swoich poszukiwaniach, nie ma się czego wstydzić. Rozmowy budujące z innymi uczestnikami – budujące. Wskazówki do rachunku sumienia – bardzo było mi to potrzebne”.

WARSZTATY - KRAKÓW: 2020 
25 stycznia — WDZIĘCZNOŚĆ A DOBROSTAN; 
25 kwietnia — EMOCJE A DOBROSTAN; 
23 maja — PRZEBACZENIE A DOBROSTAN; Sztuka życia bez narzekania; 
26 września — DUCHOWOŚĆ A DOBROSTAN; 
17 października — KOMUNIKACJA A DOBROSTAN.