Nowa WSPANIAŁA publikacja!

💥 Drodzy chciałbym Wam przedstawić fantastyczną książkę moich przyjaciół Suzann i Jamesa Pawelskich, która kilka tygodni temu została przetłumaczona na język polski.

📕 „Szczęśliwi we dwoje” (Happy Together).

Niech zachętą do osobistego spotkania się z publikacją będą recenzję od ludzi bardzo znaczących w środowisku naukowym psychologii pozytywnej.

🔥 „W tej przełomowej książce, Suzie i James Pawelski badają, jak być szczęśliwym we dwoje. Bazują na wynikach badań naukowych, poruszają się w obrębie mądrości klasycznej, czerpią z własnego doświadczenia, a prezentują to wszystko w sposób jasny i wciągający. Książka to praktyczny i skuteczny przewodnik po sztuce budowania trwałej miłości.” – Sonja Lyubomirsky, profesor psychologii, Uniwersytet Kalifornii, Riverside, autorka książek Wybierz szczęście oraz Mity o szczęściu.

🔥 „Zapraszam Cię Czytelniku, abyś sam przekonał się, jak efektywna jest koncepcja przedstawiona w tej książce. Zanurz się w klasycznej mądrości oraz we współczesnej nauce, zrób zaproponowane ćwiczenia i zastosuj to w swojej relacji już dzisiaj!” – dr Martin E. P. Seligman, Wynnewood, Pensylwania, z przedmowy do książki.

Wydawnictwo Serafin: https://e-serafin.pl/szczesliwi-we-dwoje-suzann-pileggi-pawelski-james,3,4372,6785