SZCZĘŚLIWI WE DWOJE!

💥 Nowa książka – JUŻ MAM!!!

📕„Szczęśliwi we dwoje” (Happy Together) 

🛎 Kilka osobistych ciekawostek…

Jak miałem okazje studiować w Filadelfii wybrałem się do Jamesa Pawelskiego – dyrektora studiów z psychologii pozytywnej (MAPP), aby porozmawiać z nim o moich zainteresowaniach i planach pracy doktorskiej. 

Niespodziewanie James zaprosił mnie na spotkanie studentów Masters of Applied Psychology (MAPP) Program, które miało miejsce następnego dnia.  Tam przedstawił mi pełną pasji, energii kreatywnej, otwartości i życzliwości Suzann. Jak się później okazało, przyszłą swoją żonę. Kilka miesięcy później miałem przywilej być gościem na ich ślubie, a na przyjęciu weselnym po raz pierwszy spotkać twórcę psychologii pozytywnej Martina Seligmana, który zaprosił nas wszystkich, do siebie na kolację. Wydarzenia dla kogoś, kto poszukiwał wiedzy z psychologii pozytywnej, nie do ZAPOMNIENIA, a były tylko początkiem wielkiej przygody z PP!

Dziś ogromnie się cieszę, że Polski czytelnik może spotkać się z kolejną rzetelną pozycją na temat szczęścia przeżywanego w relacji. „SZCZĘŚCIE WE DWOJE” – To naprawdę cenna publikacja, która powstała w samym centrum naukowego poszukiwań tego, co w życiu działa dobrze i jest piękne.  

🛎 ZAPRASZAM! – książka już dostępna! 

WYDAWNICTWO SERAFIN:

https://e-serafin.pl/szczesliwi-we-dwoje-suzann-pileggi-pawelski-james,3,4372,6785