„Tablica USKRZYDLONYCH”

🦅 W naszej grupie USKRZYDLENI „zawsze” wiele się dzieje. Termin „zawsze” dość humorystycznie pasuję, do podsumowania II tygodni pracy i aktywności naszej grupy. Jednak poważnie mówiąc, jest za co dziękować i warto powracać do dobra i inspirujących wpisów! 

📌 Do tego celu stworzyłem tzw. 🗓„TABLICE USKRZYDLONYCH”. W miarę możliwości czasowych będę starał się podsumowywać każdy tydzień naszej aktywności. Ponadto ta nowa przestrzeń będzie dawała możliwość umieszczania dodatkowych materiałów formacyjnych np. artykuły, linków do konferencji tematycznych, ćwiczeń itd. 

ℹ️ Innym ważnym wymiarem TABLICY będzie komunikacja charakteru naszego profilu i działalności. Oczywiście bez wpisów uczestników, ponieważ nasza grupa ma charakter prywatny, choć wszyscy są mile widziani.

Zależy nam, aby nowi uczestnicy zapisywali się do nas świadomie. Z tego powodu przypomnę, że nie przyjmujemy do grupy tzw. zgłoszeń „z automatu” albo zaproszonych przez innych. Bywa, że takie zgłoszenia są wysyłane bez wiedzy i woli zainteresowanego. Takie zgłoszenia nasz moderator zwyczajnie anuluje. W minionym czasie mieliśmy ok. 100 takich przypadków. Osobom zainteresowanym uczestnictwem w naszej grupie prosimy przesłać link do USKRZYDLONYCH (znajduje się on również na tablicy) i wtedy z radością przyjmujemy nowych członków. Chcemy również, aby osoba decydująca się dołączenia do naszej grupy, miała świadomość celów i charakteru naszej społeczności. 

💚 Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i dziękuję za aktywność, życzliwość, inspirację, zaangażowanie, entuzjazm współtworzenie tego dzieła!

https://padlet.com/kwiatek/uskrzydleni

Pokój i dobro!