świadectwo

Wczoraj otrzymałem informację zwrotną na temat pracy duchowej z ZESZYTEM ĆWICZEŃ DO PSALMÓW. Bardzo dziękuję Dorocie za to bardzo inspirujące świadectwo.

„Szczęść Boże Bracie Piotrze,

chciałam się podzielić moim skromnym dialogowaniem z Bogiem przez Zeszyt ćwiczeń do psalmów.

W związku ze zmianą pracy, nowymi obowiązkami oraz wyzwaniami dnia codziennego byłam zmęczona myśleniem.

Tego dnia po wieczornym spacerze usiadłam do modlitwy psalmami i wiedziałam, że nie jestem w stanie czytać, rozmyślać, nie było mowy o żadnej refleksji i zadałam sobie pytanie: jak ja mam się dzisiaj pomodlić ? Jak w tej modlitwie objąć wszystkie intencję tego dnia ?

Nieoczekiwany błysk: kolorowanka w Zeszycie ćwiczeń , psalm 51 ( bliski mojemu sercu i ha ha jeszcze do lipca psalm mojego wieku ).

Znalazłam flamastry i poczułam sie jak dziecko. Nie sprawdzałam czasu, nie spieszyłam się, moje zmysły, umysł i serce zanurzyły sie w obrazku. Byłam szczęśliwa, śmiałam się sama do siebie i słyszałam gdzieś wewnątrz siebie szczery, spontaniczny śmiech dziewczynki może pięcioletniej i nie było to dla mnie obce to było bardzo moje. Później przyszła myśl o uwielbieniu i fragment Magnificat ” Wielbi dusza moja Pana”. Wszystko działo się jednocześnie: radość, uwielbienie i kolorowanie. Czułam ulgę, spełnienie i harmonię. Po prostu odpoczywałam i wszystko mi mówiło, że to jest Spotkanie i modlitwa.

Dlatego dziękuję bardzo za Zeszyt ćwiczeń, który pomaga spełniać natchnienia Ducha Św, i prowadzi do spotkań w różnych formach w konkretnym czasie i miejscu.

Pozdrawiam serdecznie”