Stało się!!!

👏 No i stało się! Wczoraj zgłosiła się pierwsza osoba, która zrealizowała wyzwanie przeżyć: „21 DNI CIĄGIEM BEZ NARZEKANIA”! Tą osobą jest nasz student kapucyn Kacper.
Oto treść emaila jaki wczoraj otrzymałem!

👏 „Bracie, chciałem się podzielić radością, że udało mi się zrealizować wyzwanie ,,21 dni bez narzekania”. Dziękuję za tą ciekawą propozycję. Faktycznie pomaga zwrócić większa uwagę na myśli i słowa. Nieraz musiałem ugryźć się w język, chwała Panu, ze wyszedłem z tego bez uszczerbku na zdrowiu! W naszym ,,second handzie” znalazłem opaskę na nadgarstek z napisem ,,Duchu Święty, prowadź”. Kiedy sobie ją co rano zakładałem na rękę, przypominałem sobie o postanowieniu. Jedną z prawd, których na nowo mogłem doświadczyć dzięki temu wyzwaniu to ta, że problemy nie są po to by narzekać, ale po to by je rozwiązywać. I to pozwala na kontakt ze swoją sprawczością. Jeszcze raz dzięki i owocnej współpracy z Duchem Świętym w kolejnych rekolekcjach” (Kacper).

Tylko POGRATULOWAĆ i już na konferencjach o narzekaniu nie będę mógł twierdzić, że „nie spotkałem jeszcze człowieka w Polsce, który by dał radę przeżyć 21 dni bez narzekania”… i jak tu nie narzekać hehe…😁😭😩 KACEPR BRAWO! SZACUN! GRATULACJE!