Warsztaty w Leżajsku

🔥 W niedzielę odbyły się „warsztaty z psychologii pozytywnej i wiary” na temat komunikacji i dobrostanu w Leżajsku. Fantastyczne spotkanie, doskonałe warunki i wyjątkowi organizatorzy. Dziękuję uczestnikom za przybycie i życzliwą atmosferę. Kilka opinii oraz zdjęć z tego wydarzenia. 

👉 „Warsztaty bardzo mi się podobały, zmotywowały mnie do pracy nad sobą. Pokazały mi jak wiele konfliktów rodzi się ze złej komunikacji pomimo dobrych intencji”.

👉 „Bardzo dziękuję za przeprowadzone warsztaty. Przekaz był jasny i klarowny. Tematy w pełni zrozumiałe. Temat FOMO i JOMO dał mi dużo do myślenia”.

👉 „Przekaz Ojca: treściwy, łatwy w odbiorze, dający do myślenia, merytoryczny”.

👉 „Bardzo dobra forma wykładu. Jest ciekawie i funkcjonalnie”

👉 „W rozumieniu dość trudnych zagadnień psychologicznych bardzo pomagają przykłady z życia, dziękuję”.

👉 „Bardzo pozytywne zajęcia. Wyjaśniające dużo niejasności w problemach z bliskimi”.

👉 „Najlepiej wydane osiem dych w miesiącu lutym. Czekam na warsztat o emocjach”.

👉 „Warsztaty o sporej treści, w sposób werbalny i niewerbalny przekaz jasny i czytelny. Nie pozwolił na nudę i wyłączenie się. 

👉 „Było bardzo fajnie. Podobał mi się ten przykład z Alcatraz, i ćwiczenia z 2 min. wyciszeniem się i wsłuchaniem w otoczenie. Jestem pierwszy raz na takich warsztatach i oceniam ten czas bardzo pozytywnie”.

👉 „Warsztaty super. Dużo treści, fale fajnie omówione. Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego. Czas upłyną szybko. Było na poziomie!”.

👉 „Drogi Ojcze, dziękuję za tak dobrze merytorycznie przygotowane warsztaty. Idealne używanie informacji, filmików, slajdów. Na pewno przyda mi się to co usłyszałam w pracy (nauczyciel wczesno-szkolny).

👉 „Uważam, iż warsztat był bardzo interesujący. Bardzo ciekawe zagadnieniem była kwestia telefonu, mediów – sama sobie zadałam pytanie, w którym momencie jestem ja sama? Pomoże mi to napewno, aby samej sobie postawić pewne granice i wyznaczyć cele”.

👉 „Bardzo podobało mi się jak Ojciec podawał przykłady. W ten sposób przynajmniej do mnie, lepiej trafiały pewne przekazy”.

👉 „Warsztaty bardzo mądre i ciekawe. Dużo z nich wyniosłam. Skłaniają do refleksji nad swoją komunikacją z bliskimi”.

👉 „Najbardziej podobała mi się część związana z barierami komunikacyjnymi i złymi nawykami. Wiedza poparta przykładem”.

👉 „Ciekawe przedstawienie tematu, zadbanie o atrakcyjność przekazywanych treści (filmiki, prezentacje). Duża wiedza! Szacun!”.

👉 „Zajęcia z komunikacji z o. Piotrzem są niezwykle interesujące dla mnie jako matki, żony, córki czy pracownicy. W każdej z tych ról dobra komunikacja jest podstawowa”.

👉 „Piękny czas na zrozumienie samego siebie”.

👉 „Warsztaty bardzo mi się podobały, nic bym nie zmieniał. Treści, forma, sposób przekazu perfekcyjna. Pierwszy raz jestem na warsztatach Ojca i bardzo na nie czkałem!”.

👉 „Bardzo pozytywny i wartościowy wykład. Dużo teorii (przetłumaczonej) pokazanej na praktycznych przykładach, dał możliwość zastanowienia się nad własnymi problemami i lękami przed relacjami z innymi, poznanie i czas na zastanowienie”.

👉 „Bardzo dziękuję – 3 godziny więcej proszę!”.

👉 „Dziękuję za spotkanie. To były dla bardzo ważne tematy dla mnie osobiście. Zobaczyłam moje błędy w komunikacji. Zbyt szybko i zbyt często udzielanie rad, zamiast głęboko wsłuchać się w to co osoba mówi i potrzebuje”.

Franciszkański Ośrodek Kultury