Aplikacja-update

💙APLIKACJA O WDZIĘCZNOŚCI! 
Myślę, że DZIŚ (w dniu urodzin), to dobra okazja, aby napisać kilka słów o APLIKACJI O WDZIĘCZNOŚCI!
1) Prace nad aplikacją o wdzięczności STALE postępują. Choć z racji na wiele zawirowań związanych z pandemią, TERMIN zakończenia prac w czasie się dość mocno PRZESUNĄŁ. Jednak APLIKACJA na 100% zostanie UKOŃCZONA!
2) Wszystkim dotychczasowym DOBROCZYŃCOM i sponsorom z całego serca DZIĘKUJĘ! Gdyby, ktoś jeszcze chciał i mógł wesprzeć dzieło APLIKACJI O WDZIĘCZNOŚCI, będzie to bardzo pomocne. 
Numer konta: 15 1090 2053 0000 0001 2287 4791. Za każdy datek z serca DZIĘKUJĘ!

👤Aplikacja o wdzięczności

📍Praktykowanie wdzięczności wzmacnia DOBROSTAN (szczęście).
📍Jest balsamem na NIEPRZYJEMNE i Trudne EMOCJE, jak: zazdrość, zawiść, złość, smutek, przygnębienie … itd.
📍Wdzięczność jest antydotum na wirus MALKONTENCTWA i ciągłego niezadowolenia.
📍Wzmacnia poczucie WARTOŚCI.
📍Czyni w nas i wokół nas ŚWIAT LEPSZY – bardziej pozytywny.
📍Wdzięczność służy ZDROWIU

itd…

💙Aplikacja o wdzięczności daje możliwość rozwój DOBRA we wszystkich obszarach życia: codzienny, nadzwyczajnym, duchowym oraz tym co trudne. 

💙Aplikacja o wdzięczności pomaga każdego dnia dostrzec realnie i obecne dobro w życiu. Nazywać je, docenić oraz dzielić się nim z innymi.

📍 Dziś też otrzymałem od programisty taki filmik z prac nad aplikacją. FYI

💙APLIKACJA O WDZIĘCZNOŚCI! Myślę, że DZIŚ (w dniu urodzin), to dobra okazja, aby napisać kilka słów o APLIKACJI O WDZIĘCZNOŚCI! 1) Prace nad aplikacją o wdzięczności STALE postępują. Choć z racji na wiele zawirowań związanych z pandemią, TERMIN zakończenia prac w czasie się dość mocno PRZESUNĄŁ. Jednak APLIKACJA na 100% zostanie UKOŃCZONA! 2) Wszystkim dotychczasowym DOBROCZYŃCOM i sponsorom z całego serca DZIĘKUJĘ! Gdyby, ktoś jeszcze chciał i mógł wesprzeć dzieło APLIKACJI O WDZIĘCZNOŚCI, będzie to bardzo pomocne. Numer konta: 15 1090 2053 0000 0001 2287 4791. Za każdy datek z serca DZIĘKUJĘ!👤Aplikacja o wdzięczności📍Praktykowanie wdzięczności wzmacnia DOBROSTAN (szczęście).📍Jest balsamem na NIEPRZYJEMNE i Trudne EMOCJE, jak: zazdrość, zawiść, złość, smutek, przygnębienie … itd.📍Wdzięczność jest antydotum na wirus MALKONTENCTWA i ciągłego niezadowolenia.📍Wzmacnia poczucie WARTOŚCI.📍Czyni w nas i wokół nas ŚWIAT LEPSZY – bardziej pozytywny.📍Wdzięczność służy ZDROWIUitd…💙Aplikacja o wdzięczności daje możliwość rozwój DOBRA we wszystkich obszarach życia: codzienny, nadzwyczajnym, duchowym oraz tym co trudne. 💙Aplikacja o wdzięczności pomaga każdego dnia dostrzec realnie i obecne dobro w życiu. Nazywać je, docenić oraz dzielić się nim z innymi.📍 Dziś też otrzymałem od programisty taki filmik z prac nad aplikacją. FYI

Publiée par Piotr Kwiatek sur Samedi 12 septembre 2020