Już z 14 krajów płynie modlitwa psalmami w akcji 1W1

🌐 KOLEJNE 2 nowe KRAJE dołączyły do akcji modlitewnej 1W1.

Tylko wczoraj (30 kwietnia) do naszej wspólnoty modlitewnej dołączyło, aż 4️⃣0️⃣ nowych członków. Wszystkich serdecznie witamy! 

Warto również przywitać 2️⃣ nowe kraje, z których od dziś wzniesie się do Boga modlitwa psalmami w akcji 1W1: 

🇧🇾 Białoruś!

🇵🇼 Kazachstan!


A tak przy tej okazji 2️⃣ „KWIATKI”, czyli od humoru do inspiracji:
🌻 Wczoraj, otrzymałem krótki i tajemniczy email: 👀„Я хочу присоединиться к молитвенной компании 1W1”. Hmmm… trochę z nostalgią wspominałem mój dawny opór przed nauką języka rosyjskiego😃. Na szczęście wszystko wiedzący wujek „GOOGLE”, szybko rozszyfrowałem tajemniczą korespondencję: „Chcę dołączyć do towarzystwa modlitewnego 1W1”. Hmm od dziś wiem, że oprócz TOWARZYSTWA Jezusowego (SJ) mamy również towarzystwo modlitewne – 1W1. Ciekawe, co na to św. Ignacy Loyola wraz z jego synami? – Towarzystwo 1W1.

🌻 A oto drugi „kwiatek” z wczorajszego dnia. Inny email:
„Szczęść Boże! Przed paroma dniami włączyłam się niniejszą akcję. W dniu dzisiejszym podzieliłam się tą informacją z inną znajomą. Ogromnie spodobał się ten pomysł ten rozmodlonej niewiaście, sadzącej właśnie kwiatki w przydomowym ogródku. Nie posiada pani Danuta konta email, więc prosiła abym posłużyła własną. Będzie szczęśliwa mogąc przystąpić do grona osób modlących się Psalmami”.

Akcja nie jest tylko dla tych, którzy mają Facebooka, Internet, czy komputer, ale dla WSZYSTKICH. Jednak, aby tak się stawało, to warto dzielić się naszym kapitałem duchowym, ponieważ dając otrzymujemy!
Pokój i dobro!

https://padlet.com/flowerpiotr/se2rnigmhp6ugdbf