Powracam…

📘 Drodzy powracam do pisania książki pt. „Wdzięczność Hiobowa” (tytuł wciąż roboczy). Wczoraj otrzymałem natchnienie i znak „z Góry”, że jest to właściwy moment, aby do tego projektu wrócić i go finalizować. 

✅ Pozycja, ta będzie inna do wszystkich napisanych o Hiobie do tej pory, oraz różna od wszystkich napisanych przeze mnie. Po pierwsze, przedstawię w niej kilka prawdziwych historii życia (świadectw). Po drugie w oparciu o ten materiał, będę poszukiwał „pozytywnych zasobów” u tzw. „współczesnych Hiobów”. 


✅ Myślę, że pandemia (już), ale również w długofalowych konsekwencjach sprawi, że wielu ludzi wierzących i nie tylko, poczuje się jak biblijny Hiob. Wierzę, że warto uważnie wsłuchać się w lekcję mądrości przekazu tej księgi, ale również odkryć zasoby tzw. „współczesnych Hiobów”! W myśl przesłania: „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł” (Robert Kiyosaki). 


🙏📘🙏 Pozdrawiam i polecam ten i inne projekty Bożej opatrzności oraz Waszym modlitwom… Już dziś od „psalmistów” (1W1) ją właściwie otrzymuję w postaci blisko 400 osób codziennie dodatkowo modlących się za mnie – wow!!!, więc warto nie prosić, a raczej dziękować! BÓG ZAPŁAĆ!