Stan naszego „duchowego konta”

⏰ Kochani moim obowiązkiem jest regularnie informować Was o stanie naszego „duchowego konta”. Oczywiście warto przy takiej okazji przypominać, że w WIELKIM stopniu zależy ono również od WAS. Dziś miałem radość wpisać ✍️ na listę, aż 5 osób z Bułgarii 🇧🇬 (dziękuję naszym braciom kapucynom tam pracującym, za dzielenie się naszą akcją „1W1”). Ponadto 1 osobę z Niemiec 🇩🇪 oraz 1 osobę z Polski 🇵🇱. 

Razem 8 osób – Bogu niech będą dzięki!!! Przy tej okazji chciałbym również szczególnie podziękować Eli, która zaprosiła do modlitwy psalmami w naszej akcji aż 20 osób w Stanach Zjednoczonych🇺🇸 🙏 🥇 🙏

Dbajmy wszyscy o nasz „duchowy budżet”! Pamiętajcie minimalny cel, to 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ osób modlących się każdego dnia w Twoich intencjach! Możliwe🤭??? Ja w to wierzę… pytanie tylko kiedy uda się ten cel zrealizować? Zgodnie z dzisiejszą myślą, nie tracę z moich oczu tego, co pragnę!

„Nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddawać” (Paulo Coelho).

Razem damy radę!💯 x 10 = 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣