APLIKACJE

APLIKACJA O WDZIĘCZNOŚCI

Chciałbym, aby ta aplikacja w całości była DARMOWA i DOSTĘPNA dla wszystkich. Pieniądze już wpłacone i potem, są w całości przeznaczone na opłacenie kosztów produkcji, utrzymanie i rozwój aplikacji.

„Szczęśliwym jest tylko ten człowiek, 
który nie goni za szczęściem jak za motylem, 
ale za wszystko, co otrzymuje potrafi być wdzięczny” (P. Bosmans)

Myślę, że będzie to nie tylko PIERWSZA APLIKACJA W POLSCE pomagająca kształtować dobrostan (SZCZĘŚCIE) poprzez praktykowanie wdzięczności, ale będzie ona wyjątkowa i skuteczna. 
Po PIERWSZE, będzie umożliwiała użytkownikom przeżywanie błogosławieństwa we wszystkich obszarach życia. Nie tylko w tym, co wyjątkowe i cudowne, ale również w tym, co zwyczajne i codzienne. 
Po DRUGIE, będzie dawała on możliwość odkrywania „lekcji mądrości” w tym co trudne i bolesne w życiu.
Po TRZECIE, będzie umożliwiała ona rozwój wdzięczności w wymiarze duchowym. 
Po CZWARTE będą wykresy i możliwość oceny własnego progresu.
Już nie mogę się doczekać! Pozdrawiam i dobrego dnia!
Pokój i dobro! 
br. Piotr Kwiatek OFMCap

🎯📱MOŻE ZNASZ KOGOŚ?

Szukamy osób, które mogłby pomóc w rozwoju aplikacji mobilnej – programowanie, animacje, design UI/UX. Aplikacja jest tworzona we Flutter z wykorzystaniem Rive do animacji. Szczególnie potrzebne osoby kreatywne, chcące stworzyć super produkt. Projekt jest aktualnie prowadzony przez doświadczonego programistę, więc można się sporo nauczyć.

👉 BĘDZIE wiele FUNKCJI, ale APP pozostanie prostota!

👉 APLIKACJA naprawdę może pomóc wielu osobom w rozwoju dobrostanu i nie tylko! Dziś BARDZO potrzebujemy wieloma drogami wzmacniać dobro!

👉 PLANUJEMY rozwój aplikacji dla firm, wspólnot, rodzin, grup osób… itd.

📌 Poszukujemy: PROGRAMISTÓW, GRAFIKÓW KOMPUTEROWYCH…

Projekt też wciąż można wspomóc finansowo: PL 71 1600 1462 1847 0283 1000 0078. Właściciel rachunku: Zakon Braci Mniejszych Kapucynów – Prowincja Krakowska ul. Korzeniaka 16 30-298 Kraków.

📭 Proszę o kontakt na flowerpiotr@gmail.com

W PLANACH …