Kolejne spotkanie 1W1 w Gdańsku!

Dziękuję za spotkanie 1W1 w Gdańsku wszystkim przybyłym. Siostra Miriam pięknie opisała ten czas:

„W czwartek spotkaliśmy się po raz kolejny we Wspólnocie 1 W 1 w Gdańsku. Pan dał nam więcej niż się spodziewaliśmy. Był z nami Br. Piotr i właśnie dnia 23 marca przypadała 3 rocznica powstania tego, jak widać po wielu dobrych owocach, DZIEŁA BOŻEGO.
Mogliśmy więc razem dziękować za Boży dar – natchnienie i za Tego, który odpowiedział jako pierwszy i zaprosił innych. Modlitwa Psalmami zmieniła życie wielu z nas i oby tak było dalej. Zawierzamy Panu to DZIEŁO. Nie chodzi o liczby, ale o każde rozpalone miłością Bożą serce człowieka.
Na naszym spotkaniu trochę się próbowaliśmy poznać i dać nawzajem świadectwo, co nam daje 1W1, szczególnie ważne jest to dla nowych członków lub gości spotkania. Później modliliśmy się Psalmem 23. Zrobiliśmy wizualizację, próbując zobaczyć Jezusa, obecnego w naszym życiu. Br. Piotr zachęcił nas do postawienia sobie 3 pytań: Jaki noszę OBRAZ BOGA ? Czy robię w swoim życiu DROGĘ, WĘDRÓWKĘ? Czy doświadczam HOJNOŚCI GOSPODARZA, bo Bóg pragnie szczęścia w moim życiu? Z tymi pytaniami pozostajemy w dalszej naszej modlitwie psalmami, oczekując na kolejne kwietniowe spotkanie” (s. Miriam).