🔥”POWIEW DUCHA”

Przed chwilą otrzymałem kolejne BARDZO AUTENTYCZNE I INSPIRUJĄCE ŚWIADECTWO połączone z pragnieniem dołączenia do modlitwy 1W1… zresztą sami PRZECZYTAJCIE…!

„Właśnie mija miesiąc od warsztatów w Tenczynie. Po pierwsze – DZIĘKUJĘ. To jak Pan Bóg poukładał kilka spraw w moim życiu przez ten miesiąc, to jest jakiś CUD. Ja naprawdę nie wiedziałam jak wdzięczność, docenianie i dobro może zmieniać życie. Te warsztaty tak bardzo uwrażliwiły moje serce, nauczyły mnie uważności i przyjmowania dobra, które dostaję od ludzi wokół. Sama jeszcze muszę się wiele nauczyć, bo cienka jestem w wyrażaniu wdzięczności i do praktykowania jej na co dzień jeszcze długa droga, ale już doświadczyłam jak niesamowicie można wzrastać, rozwijać się, pokonywać codzienne trudności dzięki wdzięczności. Mam takie wrażenie, jakbym na tych warsztatach otrzymała jakąś część siebie, której do tej pory nie miałam okazji spotkać i odkryć. I to jest DOBRE. 
[…] Wyszłam z świata w którym dobro było nazywane słabością. I spotkałam ludzi, którzy żyją inaczej, myślą inaczej, są przejrzyści, szczerze radośni, bez podstępu dobrzy. Dla mnie to jest jak odkrycie życia na Marsie. Serio. Że w ogóle tak się da żyć. I że ktoś mnie do takiego życia zaprosił, pokazał, że to jest też dla mnie. I ja już teraz chcę ŻYĆ tak jak WY. 

Od miesiąca zastanawiam się czy dołączyć do 1W1. Jak o tym usłyszałam, to od razu odrzuciłam ten pomysł. Ja nigdy nie byłam fanką takich wspólnych zorganizowanych modlitw, kółek różańcowych itp (a trochę tak mi się to kojarzy), ale… Tu jest jakiś kolejny cud. Moje serce od miesiąca krzyczy „napisz, dołącz, zacznij się modlić psalmami”. Dobra. Zaczęłam już się nimi modlić. Ale nadal próbowałam negocjować ze sobą żeby jednak nie włączać się w żadną grupę. No ale nie wytrzymam. Muszę. Chcę. Bardzo chcę. Więc proszę o dołączenie mnie do tej genialnej inicjatywy 1W1. ☺️ 

Nie wiem czy ta wiadomość jest logiczna, bo sama się sobie dziwię, że to piszę. Ale coś we mnie pękło. Coś we mnie otworzyło się na dobro (którego nigdy w życiu nie doświadczałam wcześniej. serio). Coś we mnie zapragnęło żebym zaczęła już ŻYĆ. Więc myślę, że idealnym początkiem nowego rozdziału w życiu będzie dołączenie do 1W1. Sory za takiego długiego maila. Pozdrawiam baaardzo serdecznie”

DZIĘKUJĘ ZA TO ŚWIADECTWO!!!