ZAPROSZENIE!!!

📌 Witam serdecznie wszystkich! Szczególne uściski dla wszystkich członków wspólnoty modlitewnej 1W1. Jutro kolejna zmiana psalmu, ale ten czas szybko mija – to będzie już 27 tydzień akcji, aż 943 osoby zaangażowane w codzienną modlitwę psalmami – blisko 1.000 osób każdego dnia modli się za Ciebie i w Twoich intencjach najpiękniejszymi modlitwami na Ziemi!!!!

🙏 Pragnę zaprosić Was do grupy USKRZYDLENI https://padlet.com/kwiatek/uskrzydleni. Tam tworzymy fachową i regularną przestrzeń do dzielenia się doświadczeniem wiary i spotkania z psalmami. Stworzyliśmy niesamowitą ekipę moderatorów, którzy w każdy poniedziałek będą zapraszać do podzielenia się tym, co Bóg przez słowo Boże do nas mówi. Oczywiście każdego dowolnego dnia, będzie można dzielić się swoim niepowtarzalnym spotkaniem z treścią psalmu i darem modlitwy. 

🦅 Grupa USKRZYDLENI jest otwarta dla każdego, kto pragnie się rozwijać w wierze i człowieczeństwie. Powstała, aby tworzyć życzliwy i pozytywny klimat, w którym możemy bezpiecznie odkrywać i dzielić się własnymi talentami, darami i umiejętnościami. Od poniedziałku do piątku animujemy w 5 ważnych obszarach życia, które służą wzmacnianiu szczęścia (dobrostanu).

1️⃣ Poniedziałek – duchowość (psalmy).

2️⃣ Wtorek – psychologia pozytywna (naukowe podejście do tego co w nas dobre).

3️⃣ Środa – nasze propozycje i tematy. 

4️⃣ Czwartek – praca nad własnym charakterem (narzekanie).

5️⃣ Piątek – praktykowanie wdzięczności. 

🟩 Choć posty są umieszczane tematycznie i przypisane do każdego dnia, to jednak w dowolnym momencie i czasie można się do nich odnosić. 

✍️ Do grupy USKRZYDLENI można się wyłącznie SAMEMU zapisać. Link znajdziecie tutaj: https://padlet.com/kwiatek/uskrzydleni.  

🟥  Serdecznie ZAPRASZAM – pokój i dobro!